Košík

| 0,-

  • Bankovním převodem
  • Hotově
  • Platební kartou
  • GP webpay

PPL


Bambino Mio Supersoft Mioliners - separační vložka,100ks


Cena pro Vás: 159.00
Cena bez DPH: 131.00 Kč
Dostupnost: Na dotaz
Vyberte variantu výrobku a zadejte počet kusů.
Ks

Do látkových plen i plaveček. 100% přírodní a biologicky odbouratelné.

Super jemné separační vložky/ubrousky jsou 100% přírodní a biologicky odbouratelné. Mohou být použity jako separační vložka se všemi typy opakovaně použitelných plen a plaveček. Udržují pokožku dítěte v suchu a pohodlí. Další použití je jako vlhčený ubrousek. V praktickém kapesním balení o obsahu 100 listů. Papírový box - již žádné plasty!

- 100% biodegradabilní, kompostovatelné a spláchnutelné*

- navrženy tak, aby odpuzovaly tekutinu, čímž udržují děťátko v suchu a pohodlí**

- chrání plenku proti znečištění dětskou stolicí***

- mohou být použity jako přírodní dětské ubrousky při výměně plenek a další účely****

- vyrobeny ze 100% viskózy

- 100 listů v krabičce

Vyrobeno ve Velké Británii

* V případě znečištění stolicí ji jednoduše spláchnete (jednu po druhé) do toalety. Pokud je jen mokrá od moči, může se kompostovat.

**Plenková separační vložka propouští tekutiny do vícevrstvé plenky a snižuje jejich zpětné působení na pokožku dítěte. Tím brání působení moči přímo na pokožku a snižuje nebezpečí vzniku plenkové dermatitidy.

*** Je-li znečištěna dětskou stolicí, chrání před tímto znečištěním plenku. Nepoužívejte separační vložku, když má dítě řídkou stolici (většinou při kojení). Stolice pak po vložce sklouzne a nezachytí se v plence a znečistí plenkové kalhotky i další oblečení.

** **Jednoduše namočit do teplé vody, případně přidat několik kapek esenciálního oleje napomáhajícímu čištění a zklidnění pokožky.