• info@bejbycentrum.cz
  • 774 118 772

Košík

| 0,-

Otevřít filtr

BRITAX RÖMER Baby-Safe 3 i-Size autosedačkaVyberte variantu výrobku a zadejte počet kusů. Ks
Zvolte variantu produktu
Space Black 4990.00 Kč
Na dotaz
Frost Grey 4990.00 Kč
Na dotaz
Midnight Grey 4990.00 Kč
Na dotaz
Indigo Blue 4990.00 Kč
Na dotaz
Nordic Grey 6590.00 Kč
Na dotaz

Výjimečná kombinace špičkových vlastností

Autosedačka Baby-Safe 3 i-Size splňuje bezpečnostní normu i-Size a můžete ji používat pro děti od narození do 15 měsíců. Systém iSense nabízí hned několik pokrokových vlastností. Jednou z nich je kompatibilita vajíčka s podvozky téměř všech dostupných kočárků. A dále je to otáčení o 180° v kombinaci s polohováním. Přičemž kombinace otáčení vajíčka a polohování je naprosto unikátní.

Vajíčko Baby-Safe 3 i-Size útulný ostrůvek bezpečí pro vaše nejmenší

Autosedačku Baby-Safe 3 i-Size můžete používat pro děti od narození do 15 měsíců. V autě ji zajistíte buď bezpečnostními pásy vozidla nebo ideálně pomocí základny Flex base iSense (není součástí balení). Ta, díky povinnosti vozit děti do 15 měsíců v proti směru, obsahuje pojistku, která umožňuje vajíčko otáčet pouze o 180°, a to do nástupní polohy a zpět. Základna vám dále umožní snadné naklápění sedačky do 6 různých poloh, včetně polohy vleže. Zabráníte tím padání hlavičky dítěte při nevhodném sklonu sedáku u některých aut. Přičemž tato kombinace otáčení a polohování je u vajíčka naprosto unikátní.

Maminky na cestách často využívají auto v kombinaci s kočárkem. Proto je dobrá zpráva, že vajíčko Baby-Safe 3 i-Size se dá pomocí adaptérů nacvaknout na téměř všechny typy podvozků. Rodičům to umožní nebývalou svobodu ve výběru.

V autosedačce Baby-Safe 3 i-Size děťátku zajistíte nejen maximální bezpečí, ale i útulné a komfortní prostředí. Její patentovaný mechanismus umožňuje upravovat ergonomickou polohu podle výšky dítěte. Což podpoří jeho zdravý vývoj. S tím, jak dítě roste, prostor v sedačce mu zvětšujete i nastavením opěrky hlavy. A v neposlední řadě, k pohodlnému posezení přispěje také měkce polstrovaná novorozenecká vložka a prémiové potahy z měkčí tkaniny, než tomu bylo dřív.

Přednosti autosedačky v kostce

  Bezpečná autosedačka pro děti od 0?15 měsíců/80 cm
  Splňuje i-Size normu
  Unikátní kombinace mnoha užitných parametrů a bezpečnostních prvků
  Patentovaná ergonomická poloha vleže
  Kompatibilita se všemi kočárky s uchycením Maxi-Cosi
  Poutání pásem či s pomocí základny s modulárním systémem Flex base iSense
  Schválena pro letecký provoz
  Potahy se dají snadno sundat a vyprat při 30 °C
  Vyrobeno v Německu