Košík

položek | 00,-

Kojenecká a batolecí výživa Babybio v našem obchodě

09.03.2016

 

Babybio

BABYBIO a jasný původ ingrediencí !

Značka Babybio si velmi zakládá na jasném původu jednotlivých surovin ve svých potravinách a na tom, že pocházejí z ekologického zemědělství.

Jako dodavatele upřednostňuje lokální pěstitele v jednotlivých regionech Francie, u kterých je daná záruka kvalitní péče o pěstované suroviny či péče v daných chovech a jejich bio kvalita. Pokud není možné získat suroviny od lokálních pěstitelů, výrobce je pak odebírá od svých nejbližších sousedů - Itálie, Španělsko, Holandsko či Belgie - zejména jablka a hrušky. Výjimku tvoří borůvky, které se dovážejí až ze severu ze Švédska. Pstruzi pocházejí z ledovcového jezera Montbel (Pyreneje), lososi ze severního Atlantiku, tresky z okolí Islandu. Veškerý sortiment je ale vyráběn ve Francii za přísných hygienických podmínek.


Jak se BABYBIO vyrábí

Společnost Vitagermine využívá k výrobě zeleninových a maso-zeleninových příkrmů technologii vaření v páře. Při přípravě v páře jsou potraviny vařeny horkou párou, takže vitamíny, minerály i aromatické látky zůstávají ve vařené potravině.

Výrobky jsou baleny v ochranné atmosféře.